INTERTOOL

 

Уже понад 20 років бренд INTERTOOL - відоме ім'я на інструментальному ринку України. Асортимент торгової марки налічує понад 4000 позицій, серед яких інструмент і обладнання для автосервісу, туризму, будівельно-ремонтних та дачних робіт.

Команда INTERTOOL постійно працює над вдосконаленням сервісу, розширенням та поліпшенням модельного ряду, що відзначається користувачами та підтверджується з боку авторитетних незалежних організацій. У 2020, 2021 роках ТМ INTERTOOL отримала всеукраїнське визнання "Вибір споживача". Це офіційне підтвердження першості у своїй області, засноване на популярності та попиті на продукцію INTERTOOL, а також численних позитивних відгуках. За підсумками "Української народної премії 2020" торгова марка отримала 8 номінацій в категоріях: інструменти, автомобільна тематика, ремонт і будівництво.

Багато років продукцією бренду користуються СТО, виробництва та підприємства, будівельники, дизайнери, автомобілісти, дачники й всі, кому потрібен якісний інструмент для повсякденних робіт. INTERTOOL допомагає втілювати в життя різноманітні проекти, розвивати професійні навички та творчі здібності. Товари бренду представлені на офіційному сайті intertool.ua, а також на торгових майданчиках, авторинках, в офіційних партнерських магазинах і на онлайн-порталах.Показано с 1 по 9 из 3868 (всего 430 страниц)