Автомобільний компресор (електричний) ProCraft LK400

  • Бренд:
  • Модель:
    LK400
  • Артикул:
    118671
1 494 грн 1 660 грн
Акційна ціна діє ще
Є в наявності
Шановні клієнти!

Шановні клієнти! Ціни на сайті можуть відрізнятись від фактичних на поточний день. У зв'язку з нестабільною ситуацією на валютному ринку України. Уточнюйте ціни у менеджера на товар, що Вас цікавить. Дякуємо за розуміння. Вдалих Вам покупок.

Опис

Компрессор автомобільний ProCraft LK400 - це воздушний компрессор, що має високу якість складання, стильний дизайн та простоту в експлуатації. Даний прилад є незамінною річчю і має бути в багажнику кожного автолюбителя, підходить для підкачування шин будь-якого типу та дає можливість використовувати його для будь-якого виду транспорту.

Автомобільний компрессор оснащений двома циліндрами та здатний видавати високу продуктивність, що становить 80 л/хв. Має високу потужність 400 Вт, при цьому максимальне тиск досягає 10 атмосфер. Живлення проводитиметься від аккумулятора в 12 В за допомогою клем.

Компрессор ProCraft LK400 має міцний корпус та якісні внутрішні складові. Шланг досить довгий, кручений - 5 м, завдяки чому для використання насоса не потрібні особливі зусилля. Манометр у цьому виробі - виносний, розташований на шлангу, він дозволить стежити за рівнем тиску в шинах. У комплектацію входити шланг, кабель, клем-крокодил, набір адаптерів, зручна сумка для перенесення та зберігання компрессора.

Особливості:

- Висока продуктивність
- Висока потужність
- Виносний манометр
- міцний корпус
- Якісні складові
- Компактні габарити

Характеристики:

Тип: Двопоршневий
Тип насоса: Електричний (від клем)
Потужність: 400 Вт
Напруга живлення: 12 В
Продуктивність: 80 л/хв
Максимальний тиск: 10 атмосфер
Довжина шлангу: 5 м
Сила струму: 25 А
Вес: 3,5 кг

Комплектація:

- Автомобільний компрессор Procraft LK400
- Перехідник для підключення до акумуляторної батареї
- Перехідники для накачування різних виробів
- Шланг із манометром
- Інструкція з експлуатації