GTM

ТМ GTM - український виробник будівельного обладнання, електроінструментів для професійного використання, витратних матеріалів. Також виробник займається випуском дерево- та металообробних верстатів, техніки для складу і засобів індивідуального захисту. Історія бренду почалася в 2010 році, з тих пір торгова марка взяла впевнений курс на розвиток.

Метою компанії є забезпечення споживача професійною технікою і обладнанням за адекватною вартістю. Весь асортимент продукції GTM виготовляється на заводах, чий основний ринок збуту - Північна Америка і Європа. Переважаюча кількість цих заводів виготовляють техніку та обладнання на замовлення для провідних світових брендів. Завдяки цьому факту досвід у виробництві накопичений колосальний. Розробка і збірка відбуваються з використанням кращих прийомів ТОП-ових торгових марок. Повна відповідність стандартам ЄС і сертифікати систем управління ISO 9001 гарантують виключно високу якість продукції на виході.

Весь модельний ряд кожного з видів устаткування безпосередньо перед запуском у виробництво проходить велика кількість випробувань і тестувань в умовах реального використання: на складах, будівельних майданчиках підприємств-партнерів. За результатами цих тестувань інженери GTM спільно з інженерами заводів-виробників вносять необхідні корективи в конструкцію. Завдяки такому підходу забезпечується зручність користування, доводиться до ідеалу необхідний функціонал, і гарантується максимальна надійність продукції.

Переваги продукції ТМ GTM

  • Якість на рівні кращих світових виробників
  • Весь асортимент максимально адаптований для використання в українських реаліях
  • Повне забезпечення сервісним, гарантійним і післягарантійним обслуговуванням у власних сервісних центрах виробника.

Групи товарів ТМ GTM

  • Техніка для будівництва: бетономішалки, бурильний установки, віброобладнання для ущільнення бетону, вібротрамбувальне обладнання, драбини, затирочні машини, плікорези, каменерізи, швонарезчики.
  • Електроінструмент: деревообробні та свердлильні верстати, КШМ (болгарки), дрилі, відрізні машини, штроборізи.
  • Техніка для прибирання: підмітальні машини та пилососи.
  • Складське устаткування: рокли.
  • Спецвзуття.
  • Витратні матеріали.

GTM - техніка для професіоналів

Вибираючи професійну техніку GTM ви вибираєте надійність і справедливі ціни, так як у вартість продукції не закладаються мільйонні рекламні кампанії проводяться в засобах ЗМІ та на інтернет-майданчиках. Краща реклама продукції ТМ GTM - це її якість. Ніяких посередників при поставках, споживач отримує ціну безпосередньо від виробника. Сервісні центри добре забезпечені запчастинами і витратними матеріалами, завдяки цьому виключена навіть гіпотетична можливість проблем з обслуговуванням устаткування.Показано з 1 по 9 із 23 (всього 3 сторінок)