FOGO

ТД Укрсервіс - офіційний імпортер ТМ FOGO

Батьківщина бренду: Польща Флаг Польши

Країна-виробник: Польща Флаг Польши

Официальный сертификат ТМ FOGO

FOGO – виробник електрогенераторів, відомий у всьому світі завдяки високій якості продукції. Компанія була створена в 1995 році, і за час роботи вона заробила блискучу репутацію. Її основною відмінною рисою є спеціалізація на одному виді виробів, тому вибирати зварювальний генератор варто саме з її каталогу.

Виробничі площі розташовані в багатьох країнах, включаючи Молдову, Польщу, Білорусію. Головний офіс знаходиться в Польщі. Експорт здійснюється в Україні, Росії, Франції, Литви, Німеччини та інших країн. Щорічно обсяги проданих товарів зростають - обладнання використовується в домашніх умовах, а також в промислових цілях.

Асортимент, типи продукції FOGO

У каталозі можна вибрати бензинові генератори електроенергії з різною максимальною, мінімальною і номінальною потужністю. Виробник випускає на ринок моделі, що відрізняються наступними параметрами:

 1. тип альтернатора;
 2. напруга (220-380 В);
 3. потужність двигуна (7-31 к.с.);
 4. спосіб запуску (ручний, електростартер).

Фахівці підкажуть, який бензогенератор для зварювання вибрати залежно від потреб користувача. Також компанія виробляє прилади для обприскування, повітродувки.

Купить генераторы Fogo

Особливості, переваги виробів FOGO

Варто виділити наступні плюси:

 • висока якість використовуваних комплектуючих - встановлюються мотори брендів Mitsubishi, Honda, Iveco, Briggs Stratton, Scania, Volvo;
 • ретельні перевірки працездатності, ефективності продукції;
 • дотримання вимог безпеки;
 • застосування сучасних технологій при виготовленні;
 • демократична ціна бензинових генераторів для будинку;
 • тривалий термін служби, надійність;
 • відповідність обладнання прийнятим в Європі суворим стандартам якості.

Вся продукція сертифікована за стандартом ISO 9001: 2008, тому вона безпечна і ефективна.

Де купити бензиновий генератор для дачі?

Офіційним постачальником товарів торгової марки FOGO в Україні є ТД «Укрсервіс». Каталог інтернет-магазину містить тільки сертифіковане обладнання, асортимент постійно поповнюється новими позиціями.
 
Кваліфіковані менеджери допоможуть з вибором, розкажуть, скільки може працювати бензогенератор в залежності від характеристик. Ціну окремих позицій з каталогу можна обговорити в індивідуальному порядку.


Показано з 1 по 6 із 6 (всього 1 сторінок)