Генератор бензиновий Mast Group RD3600

  • Бренд:
  • Модель:
    RD3600
  • Артикул:
    160531
11 140 грн
Є в наявності
Шановні клієнти!

Шановні клієнти! Ціни на сайті можуть відрізнятись від фактичних на поточний день. У зв'язку з нестабільною ситуацією на валютному ринку України. Уточнюйте ціни у менеджера на товар, що Вас цікавить. Дякуємо за розуміння. Вдалих Вам покупок.

Опис

Призначення
Бензиновий генератор Mast Group RD3600має номінальну потужність 3 кВт. Цього цілком вистачає, щоб забезпечити автономність освітлення та приладів на дачі або у приватному будинку. Потужності генератора достатньо, щоб одночасно підключити холодильник, мікрохвильову піч, водяний насос, ноутбук та зарядку телефону.
Генератор має обмотку двигуна, що на 100% складається з міді. Це підвищує стійкість генератора до навантажень та дозволяє використовувати обладнання протягом тривалого часу.


Стабільність і комфорт
Генератор обладнано стабілізатором напруги (функція AVR), який вирівнює напругу на виході. Таким чином, модель захищена від несправностей під час динамічних навантажень.
Час роботи генератора без перерви сягає 12 годин — циркуляція повітря ефективно охолоджує двигун. Пристрій споживає 395 г/кВт*год. Рівень шуму під час роботи становить усього 69 dB.


 
    Особливості

- 4-тактний із верхнім розташуванням клапанів;

- висока якість виготовлення;

- інноваційна конструкція кришки стартера запобігає перегріванню двигуна;

- глушник промислового типу з посиленим шумопоглинанням покращує відведення й розподіл тепла;

- великий ресурс напрацювання (понад 2000 мотогодин);

- низькі вібрація та шум під час роботи;

- система легкого запуску;

- економічність;

- наявність датчика низького рівня масла в картері.

Автоматичний регулятор напруги (AVR)

Автоматичний регулятор напруги (AVR) забезпечує стабільну вихідну напругу у всьому діапазоні навантажень, що дає змогу використовувати генератор для живлення складного електронного обладнання, засобів зв’язку, спеціальних і побутових споживачів (комп’ютерів, телевізорів, котлів тощо).

Вихід постійного струму 12 В

Вихід постійного струму 12 В призначений для заряджання (підзаряджання) акумуляторних батарей, включно з автомобільними, а також для забезпечення електроживленням електроприладів максимальної потужності 100 Вт.

Альтернатор (електричний генератор змінного струму)

- синхронний. Головна перевага синхронного альтернатора полягає у високій стабільності вихідної напруги та витримуванні протягом короткого часу струму вище за номінальний;

- щітковий. Завдяки підвищеному ресурсу вугільних щіток забезпечується їхній тривалий термін служби й не потребується часта заміна;

- покращена система охолодження. Забезпечується ефективне охолодження обмоток ротора і статора, що запобігає швидкому старінню ізоляції в результаті її нагрівання;

- високоякісна збірка й укладання обмоток ротора і статора;

- обмотки ротора і статора виготовлені зі 100% міді. Мідна обмотка забезпечує максимальну надійність і витримує більш високу, у порівнянні з алюмінієвою обмоткою й обмоткою зі сплаву міді з алюмінієм, робочу температуру.

Захист від перевантаження

Для захисту живильного електричного кола від перевантаження використовуються якісні автоматичні запобіжники постійного і змінного струмів.

Економічність

При зміні навантаження автоматично регулюється й положення дросельної заслінки карбюратора, що дає змогу у всіх режимах роботи двигуна приготувати оптимальну за своїм складом паливну суміш. Збільшення/зменшення обертів двигуна здійснюється плавно. У такий спосіб відсутній різкий розгін і гальмування двигуна, що спричинює збільшену витрату палива. Найекономічнішим режимом роботи є робота двигуна за середнього навантаження.

Захист від низького рівня масла в картері двигуна

Найпоширенішою причиною поломки двигуна є заклинювання його рухомих частин при неналежному змащенні або його відсутності. Ця аварійна система захисту не дозволить здійснити запуск двигуна (зупинить роботу двигуна) без масла або з недостатнім його рівнем у картері. Технічно захист здійснюється за допомогою поплавцевого датчика, розміщеного в картері двигуна.

Антивібраційна система

Двигун закріплений на рамі через демпферні опори, які значно знижують вібрацію міні-електростанції й запобігають її переміщенню в процесі експлуатації.

Рама

Міцна сталева рама з додатковим захистом паливного бака.

Електробезпека

- клема заземлення генератора;

- посилена ізоляція силових проводів і кабелів;

- аварійне оперативне знеструмлення живильного електричного кола;

- виключено мимовільне торкання до струмопровідних частин.


Додаткова комплектація

- свічковий ключ;

- дві штепсельні вилки 220 В (16 А);

- силовий кабель із клемами 12 В;

- керівництво з експлуатації.

Характеристики на Генератор бензиновий Mast Group RD3600має

Напруга, В230
Частота струму, Гц50
Номінальна потужність, кВт3,0
Максимальна потужність, кВт3,3
Коефіцієнт потужності (сos Ф)1
Вихід постійного струму, 12В/8,3А+
Регулятор напругиавтоматичний (AVR)
Тип двигуна4-тактний одноцилiндровий
Потужність, к.с.7,0
Робочий об`єм, см3210
Система запускуручний стартер
Система запалюваннятранзисторне магнето
Паливобензин А-92, А-95
Ємність паливного бака, л15
Датчик низького рівня масла в двигуні+
Габарити упаковки, мм610х445х430
Вага нетто/брутто, кг47/49