Генератор бензиновий Mast Group T3500

  • Бренд:
  • Модель:
    T3500
  • Артикул:
    160555
8 991 грн 9 990 грн
Акційна ціна діє ще
Є в наявності
Шановні клієнти!

Шановні клієнти! Ціни на сайті можуть відрізнятись від фактичних на поточний день. У зв'язку з нестабільною ситуацією на валютному ринку України. Уточнюйте ціни у менеджера на товар, що Вас цікавить. Дякуємо за розуміння. Вдалих Вам покупок.

Опис

Призначення
Бензиновий генератор Mast Group T3500має номінальну потужність 2,8 кВт. Цього цілком вистачає, щоб забезпечити автономність освітлення та приладів на дачі або у приватному будинку. Потужності генератора достатньо, щоб одночасно підключити холодильник, мікрохвильову піч, водяний насос, ноутбук та зарядку телефону.
Генератор має обмотку двигуна, що на 100% складається з міді. Це підвищує стійкість генератора до навантажень та дозволяє використовувати обладнання протягом тривалого часу.


Стабільність і комфорт
Генератор обладнано стабілізатором напруги (функція AVR), який вирівнює напругу на виході. Таким чином, модель захищена від несправностей під час динамічних навантажень.
Час роботи генератора без перерви сягає 12 годин — циркуляція повітря ефективно охолоджує двигун. Пристрій споживає 395 г/кВт*год. Рівень шуму під час роботи становить усього 69 dB.


 
    Особливості

- 4-тактний із верхнім розташуванням клапанів;

- висока якість виготовлення;

- інноваційна конструкція кришки стартера запобігає перегріванню двигуна;

- глушник промислового типу з посиленим шумопоглинанням покращує відведення й розподіл тепла;

- великий ресурс напрацювання (понад 2000 мотогодин);

- низькі вібрація та шум під час роботи;

- система легкого запуску;

- економічність;

- наявність датчика низького рівня масла в картері.

Автоматичний регулятор напруги (AVR)

Автоматичний регулятор напруги (AVR) забезпечує стабільну вихідну напругу у всьому діапазоні навантажень, що дає змогу використовувати генератор для живлення складного електронного обладнання, засобів зв’язку, спеціальних і побутових споживачів (комп’ютерів, телевізорів, котлів тощо).


Альтернатор (електричний генератор змінного струму)

- синхронний. Головна перевага синхронного альтернатора полягає у високій стабільності вихідної напруги та витримуванні протягом короткого часу струму вище за номінальний;

- щітковий. Завдяки підвищеному ресурсу вугільних щіток забезпечується їхній тривалий термін служби й не потребується часта заміна;

- покращена система охолодження. Забезпечується ефективне охолодження обмоток ротора і статора, що запобігає швидкому старінню ізоляції в результаті її нагрівання;

- високоякісна збірка й укладання обмоток ротора і статора;

- обмотки ротора і статора виготовлені зі 100% міді. Мідна обмотка забезпечує максимальну надійність і витримує більш високу, у порівнянні з алюмінієвою обмоткою й обмоткою зі сплаву міді з алюмінієм, робочу температуру.

Захист від перевантаження

Для захисту живильного електричного кола від перевантаження використовуються якісні автоматичні запобіжники постійного і змінного струмів.

Економічність

При зміні навантаження автоматично регулюється й положення дросельної заслінки карбюратора, що дає змогу у всіх режимах роботи двигуна приготувати оптимальну за своїм складом паливну суміш. Збільшення/зменшення обертів двигуна здійснюється плавно. У такий спосіб відсутній різкий розгін і гальмування двигуна, що спричинює збільшену витрату палива. Найекономічнішим режимом роботи є робота двигуна за середнього навантаження.

Захист від низького рівня масла в картері двигуна

Найпоширенішою причиною поломки двигуна є заклинювання його рухомих частин при неналежному змащенні або його відсутності. Ця аварійна система захисту не дозволить здійснити запуск двигуна (зупинить роботу двигуна) без масла або з недостатнім його рівнем у картері. Технічно захист здійснюється за допомогою поплавцевого датчика, розміщеного в картері двигуна.

Антивібраційна система

Двигун закріплений на рамі через демпферні опори, які значно знижують вібрацію міні-електростанції й запобігають її переміщенню в процесі експлуатації.

Рама

Міцна сталева рама з додатковим захистом паливного бака.

Електробезпека

- клема заземлення генератора;

- посилена ізоляція силових проводів і кабелів;

- аварійне оперативне знеструмлення живильного електричного кола;

- виключено мимовільне торкання до струмопровідних частин.


Додаткова комплектація

- свічковий ключ;

- одна штепсельні вилки 220 В (16 А);

- керівництво з експлуатації.

Характеристики на Генератор бензиновий Mast Group T3500

Напруга, В230
Частота струму, Гц50
Номінальна потужність, кВт2,8 максимальне навантаження 3,5 кВт
Максимальна потужність, кВт3,0 максимальне навантаження 3,5 кВт
Коефіцієнт потужності (сos Ф)1
Вихід постійного струму, 12В/8,3А-
Регулятор напругиавтоматичний (AVR)
Тип двигуна4-тактний одноцилiндровий
Потужність, к.с.7,0
Робочий об`єм, см3198
Система запускуручний стартер
Система запалюваннятранзисторне магнето
Паливобензин А-92, А-95
Ємність паливного бака, л15
Датчик низького рівня масла в двигуні+
Габарити упаковки, мм610х445х430
Вага нетто/брутто, кг45/47