Акумуляторна болгарка Procraft PGA20

  • Бренд:
  • Модель:
    PGA20
  • Артикул:
    161021
4 106 грн 4 830 грн
Акційна ціна діє ще
Є в наявності
Шановні клієнти!

Шановні клієнти! Ціни на сайті можуть відрізнятись від фактичних на поточний день. У зв'язку з нестабільною ситуацією на валютному ринку України. Уточнюйте ціни у менеджера на товар, що Вас цікавить. Дякуємо за розуміння. Вдалих Вам покупок.

Опис

Опис товару

Універсальне використання та автономність

Усі УШМ призначені для виконання широкого спектру операцій. Звичайно, на першому місці стоїть шліфування або різання. Бездротова версія дозволяє працювати навіть у місцях, де немає зовнішнього джерела живлення або взагалі немає живлення від мережі. Тому вибір акумуляторної шліфувальної машини майже завжди буде найкращим варіантом.

Мобільність

Для максимального зручного транспортування та зберігання УШМ PGA20 поставляється в міцному футлярі, який захищає інструмент від механічних пошкоджень і певною мірою від пилу та води. У футлярі є місце для кожного компонента, а також місце для зберігання витратних матеріалів, таких як відрізні та шліфувальні диски.

Автономність

Для забезпечення безперервної роботи в комплекті 2 акумулятора 4,0 Ач 20 В і зарядний пристрій. Коли одна батарея розрядилася, ви можете відразу почати її заряджати і продовжити роботу з іншою. Час повної зарядки зазвичай не перевищує середнього часу роботи від однієї батареї, тому ви можете працювати абсолютно безперебійно.

Комфорт

Сама шліфувальна машина оснащена перемикачем швидкостей. Це дозволяє досягти оптимальних результатів як при шліфуванні, так і при різанні.

Крім того, індикатор заряду розташований безпосередньо на акумуляторі, тому ви можете перевірити рівень заряду, навіть коли акумулятор не підключений до пристрою.

Надійність

Для забезпечення безперервної роботи наші УШМ оснащені вентиляційною решіткою, яка згодом оснащується повітряними фільтрами, що перешкоджають проникненню грубих часток в корпус двигуна.

Ергономіка

Для максимального комфорту при тривалому використанні машинка має 3 можливі додаткові положення ручки, основна ручка ідеально лягає в руку завдяки своїй формі. Крім того, безщітковий тип двигуна забезпечує малі розміри та високу продуктивність.

Комфорт

Кришка коробки передач виконана зі сплаву алюмінію та магнію, що робить всю коробку передач легкою та міцною. Також на кришці є кнопка швидкої зміни.

Продуктивність

Просто натисніть кнопку блокування однією рукою, а іншою рукою послабте затискну гайку за допомогою ключа, що входить до комплекту, замініть шліфувальний круг і затисніть новий таким же чином.

Матеріали

Затискні гайки виготовляються з різних сплавів і тому мають різний коефіцієнт розширення, що виключає можливість заклинювання гайок.

Kомплектуючі

Інструкція з експлуатаціїЄ
Акумулятор2 шт
Диск1 шт
Додаткова рукоять1 шт
Зарядний пристрій1 шт
Ключ для зміни оснащення1 шт
Кожух1 шт


Характеристики

Число оборотів холостого ходу:0-3200 / 7500 об/хв
Вага:1511 + 633 г
Номінальна напруга:20 В
Діаметр диска:125 мм
Напруга зарядного пристрою:220-240 В
Частота зарядного пристрою:50 Гц
Клас захисту:II
Ступінь захисту:IPX0
Рівень звукового тиску:LpA = 87,1 дБ (А), К = ± 3 дБ (А)
Рівень звукової потужності:LwA = 98,1 дБ (А), К = ± 3 дБ (А)
Рівень вібрації м / с2:44.5; K = ±3
Ємність аккумулятору:4 Ач