Акумуляторна шабельна пила Procraft PSS22 ( АКБ 2шт + ЗП)

Разом дешевше!!!

  • Модель:
    PSS22 ( АКБ 2шт + ЗП)
  • Артикул:
    161037
3 499 грн 4 390 грн
Акційна ціна діє ще
Є в наявності
Шановні клієнти!

Шановні клієнти! Ціни на сайті можуть відрізнятись від фактичних на поточний день. У зв'язку з нестабільною ситуацією на валютному ринку України. Уточнюйте ціни у менеджера на товар, що Вас цікавить. Дякуємо за розуміння. Вдалих Вам покупок.

Опис

Акумуляторна шабельна пилка Procraft PSS22 (без акб і зу) є потужним стрибком у технології інструментів, розширюючи межі продуктивності, зручності та довговічності. Завдяки бездротовій роботі вона дає змогу професіоналам і любителям виконувати свої завдання, не будучи прив'язаними до розетки.

Ця шабельна пилка розроблена для виконання складних завдань з різання зі швидкістю, точністю і легкістю. Працюючи в діапазоні від 0 до 3000 об/хв (обертів за хвилину), вона забезпечує змінну швидкість, щоб відповідати конкретним вимогам вашого проекту. 

Пріоритетом Procraft PSS22 є комфорт користувача: рівні звукового тиску і потужності (LpA і LwA) становлять 78 дБ(A) і 80 дБ(A) відповідно, що робить інструмент відносно тихим. 

Переваги акумуляторної шабельної пилки Procraft PSS22

Акумуляторна шабельна пилка Procraft PSS22 (без акб і зу), купити яку ви можете у нас, має велику кількість плюсів. Однією з основних переваг Procraft PSS22 є її акумуляторна конструкція. Це забезпечує виняткову мобільність, дозволяючи брати бензопилу з собою для виконання проектів. Не потрібно турбуватися про наявність розеток або подовжувачів, що робить пилу ідеальним інструментом для роботи на відкритому повітрі або у віддалених районах.

Крім того, ще однією ключовою перевагою є регульована швидкість. Користувач може регулювати швидкість від 0 до 3000 об/хв залежно від характеру завдання, чи то тонка точна робота, чи то важке різання. 

Максимальна глибина різу в 50 мм гарантує, що PSS22 зможе впоратися зі складними матеріалами, такими як товсті гілки або дерев'яні бруси.

Kомплектуючі

Інструкція з експлуатаціїЄ
Пилки1 шт
Акумулятор                                                     2 шт   Procraft Battery20/2
Зарядний пристрій                                          1 шт   Procraft Charger20/1


Характеристики

Число оборотів холостого ходу:0 - 3000 об/хв
Максимальна глибина різу:50 мм
Рівень звукового тиску:LpA = 78 дБ(А); K = ± 3 дБ(А)
Рівень звукової потужності:LwA = 80 дБ(А); K = ± 3 дБ(А)
Рівень вібрації м / с2:8 м/с2; К = ± 1.5 м/с2
Хід пили:15 мм
Максимальна ріжуча здатність деревини:50 мм
Максимальна ріжуча здатність сталі:50 мм
Двигун:Безщітковий