Батарея акумуляторна Vitals Master ASL 1840 SmartLine+

 • Бренд:
 • Модель:
  184456
 • Артикул:
  161359
2 176 грн
Є в наявності
Шановні клієнти!

Шановні клієнти! Ціни на сайті можуть відрізнятись від фактичних на поточний день. У зв'язку з нестабільною ситуацією на валютному ринку України. Уточнюйте ціни у менеджера на товар, що Вас цікавить. Дякуємо за розуміння. Вдалих Вам покупок.

Опис

Опис акумуляторної батареї Vitals Master ASL 1840 SmartLine+

Батареї акумуляторні Vitals Master ASL 1820 SmartLine+, Vitals Master ASL 1840 SmartLine+ та Vitals Master ASL 1860 SmartLine+ призначені для використання з різноманітним інструментом серії SmartLine+. Незалежно від того, чи потрібне вам живлення для перфоратора, шурупокрута, циркулярної пили або будь-якого іншого інструменту цієї серії, дані батареї забезпечать надійну та тривалу роботу. Сумісність із широким спектром інструментів дозволяє вам гнучко використовувати їх у різних професійних та домашніх завданнях.

Незалежно від того, чи оберете ви модель з ємністю 2 А.год., 4 А.год. або 6 А.год., батареї Vitals Master SmartLine+ забезпечують ефективну роботу інструментів та тривалий час автономної роботи.

Крім того, всі моделі батарей Vitals Master ASL SmartLine+ оснащені різними функціями захисту, включаючи захист від перегріву, перезаряджання та короткого замикання. Це гарантує безпеку використання та продовжує термін служби вашого інструменту.

Батарея акумуляторна Vitals Master ASL 1840 SmartLine+ (4 А.год.):

Привнесіть новий рівень енергії у свою роботу з акумуляторною батареєю Vitals Master ASL 1840 SmartLine+. З ємністю 4 А.год., ця батарея забезпечує тривалість роботи, достатню для виконання найінтенсивніших проектів. Її прогумований корпус та індикатор заряду батареї забезпечують комфортне використання та легкість контролю над автономністю. Користуйтеся цією батареєю з впевненістю, підкріпленою гарантією на 12 місяців, і випробувати потужність, яку вона може запропонувати.

Особливості моделі Vitals Master ASL 1840 SmartLine+:

 • захист від перегріву;
 • захист від перезаряджання;
 • захист від короткого замикання;
 • прогумований корпус;
 • індикатор батареї;
 • підходить для всього інструменту серії SmartLine+.

Характеристики на Батарея акумуляторна Vitals Master ASL 1840 SmartLine+

Номінальна напруга, В18
Ємність А.ч.4
Маса нетто/брутто, кг.0,7 / 0,8
Час заряджання струмом 2,4 А, хв.120
Час заряджання струмом 4,5 А, хв.60
Тип акумуляторного елементаLi-On