Поршневий компресор MAST ZC-0.25/50L

  • Бренд:
  • Модель:
    ZC-0.25/50L
  • Артикул:
    161453
7 260 грн
Є в наявності
Шановні клієнти!

Шановні клієнти! Ціни на сайті можуть відрізнятись від фактичних на поточний день. У зв'язку з нестабільною ситуацією на валютному ринку України. Уточнюйте ціни у менеджера на товар, що Вас цікавить. Дякуємо за розуміння. Вдалих Вам покупок.

Опис

Двоциліндровий поршневий компресор MAST ZC-0.25/50L з прямим приводом - це ефективне обладнання для застосування у побуті, домашній майстерні чи гаражі, а також на СТО, шиномонтажі та невеликому виробництві. Продуктивність 250 л/хв достатня для ефективної роботи з основними пневматичними інструментами. За допомогою такого пристрою ви зможете накачати колеса авто, пофарбувати бампер, провести очищення стиснутим повітрям чи й просто надути матрац або футбольний м’яч. Легко підключається, працює від загальної електромережі 230 В.

Робочий тиск цієї моделі компресора становить 6 Бар, максимальний - 8 Бар. Регулювання тиску плавне за допомогою редуктора, що дозволяє комфортно працювати без ривків і збоїв. Потужність 2,2 кВт забезпечує якісну роботу в умовах високих навантажень.

Основні характеристики

Технічні параметри поршневого компресора MAST ZC-0.25/50L, висока якість матеріалів, з яких він виготовлений, і поєднання вдалих рішень у його конструкції роблять цей пристрій ефективним, зносостійким і довговічним.

Напруга230 В
Тип компресораПоршневий
Тип приводуПрямий
Кількість циліндрів2
Циліндр47MMX2
Об’єм ресивера50 л
Потужність2,2 кВт
Максимальний тиск8 Бар
Робочий тиск6 Бар
Продуктивність250 л/хв
Матеріал обмоткиМідь
Вага28 кг