Пневматичний краскопульт LVLP BLUE професійний, форсунка 1.4мм, верхній металевий бачок 600мл., 1.5бар INTERTOOL PT-0133

  • Бренд:
  • Модель:
    va-118751
  • Артикул:
    105095
  • Вага:
    0,875
  • Витрата повітря:
    170-200
  • Діаметр форсунки:
    1.4
  • Діаметр шлангу:
    6-8
  • Матеріал бачка:
    металл
  • Об'єм бачка:
    600
  • Робочий тиск:
    до 1,5
  • Розташування бачка:
    верхнее
  • тип фарбопульта:
    LVLP
  • Гарантія:
    36
1 220 грн
Є в наявності
Шановні клієнти!

Шановні клієнти! Ціни на сайті можуть відрізнятись від фактичних на поточний день. У зв'язку з нестабільною ситуацією на валютному ринку України. Уточнюйте ціни у менеджера на товар, що Вас цікавить. Дякуємо за розуміння. Вдалих Вам покупок.

Опис

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ PT-0133
Гарантія 3 роки
Робочий тиск до 1,5 атм
Витрата повітря 170-200 л/хв
Діаметр форсунки 1.4 мм
Об'єм бачка 600 мл
Розташування бачка верхнє
Матеріал бачка метал
Діаметр шлангу 6-8 мм
Вага Вага: 0,926 кг
Об `єм 0,003918 куб.м

    Додаткові матеріали:

  • Завантажити інструкцію
ОПИС

Краскопульт РТ-0133 – інструмент професійного класу, який дозволяє досягати максимального результату при фарбуванні будь-яких поверхонь: металевих, пластикових, дерев'яних та ін. За рахунок цього суттєво збільшено коефіцієнт перенесення ЛКМ на поверхню (до 92%) на відміну від фарбопультів HP (до 45%) та HVLP (до 75%). Діаметр форсунки цієї моделі – 1,4 мм, робочий тиск до 1,5 атм, при витраті повітря 170-200 л/хв. Бачок виготовлений з металу та розташований у верхній частині фарбопульта. Його обсяг складає 600 мл. Бачок з металу дає можливість застосовувати фарбопульти з агресивними лакофарбовими матеріалами. Розпилювач має легку вагу та ергономічний дизайн.

Особливості

Сконструйовано за технологією LVLP, що зумовлює високий коефіцієнт перенесення ЛКМ на поверхню – до 92%;

для професійних робіт;

Зручне та точне регулювання повітря;

Ергономічний корпус та порівняно невелика вага;

Бачок, виготовлений з металу, дозволяє працювати навіть із найагресивнішими ЛКМ;